MAĞAZAMIZ

MAĞAZAMIZI
ZİYARET EDİN

Bülbül Mah. Giresun Cd. 13 Şebinkarahisar / Giresun

SIK SORULAN SORULAR

Banka, Havale, IBAN, Ücret İadesi, Dekont gibi konularda sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

İlgili konularla ilgili info@hisarpelet.com hesabımıza web sitemize kayıtlı e-mail hesabınızdan sipariş numaranızla birlikte durumunuzu açıklayan detaylı bir e-mail göndererek destek alabilirsiniz.

Siparişimi Havale/EFT ile yaptım, süreç nasıl işliyor?

Alışverişinizde Havale/Eft  yapmak isterseniz sipariş numarasını ödeme yaparken açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir.  Havale/Eft işlemini yaparken referans numarasını açıklama kısmına yazmanızın siparişinizin aktif durumuna gelmesini sağlayacağını unutmayınız.

Kredi Kartı veya Banka Hesap Kartı ile siparişimi oluştururken hata alıyorum, ne yapmalıyım?

Konuya istinaden firmamız ile sesli ya da yazılı iletişim kanallarından müşteri temsicilerimizle durumu görüşebilirsiniz fakat bazı durumlarda detaylı kayıt görüntülenemeyeceği için öncelikle bankanız ile görüşme sağlamanızı rica ederiz. Ek olarak bankanızdan SMS ile gelen 3D güvenlik kodunu doğru tuşladığınızdan emin olmanızı rica ederiz.

Kayıtlı kredi kartı bilgilerimi nasıl silebilirim?

Ödeme aşamasına geldiğinizde kart bilgilerinizi girdiğiniz bölümün altında "Kart Bilgilerimi Sakla" butonu mevcuttur. Bu butonu bir önceki siparişinizi oluştururken aktifleştirdiğiniz için kart bilgileriniz saklanmaktadır. Bu butonu inaktif hale (tekrar butona tıklamak) getirdiğiniz takdirde kart bilgileriniz saklanmayacaktır.

"Sipariş hazırlanıyor" ne demek?

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizdeki ürünlerin kontrolü, elimizde mevcut olup olmadığı ile ilgili kontroller yapılmaktadır.  Kontrol tamamlandıktan sonra ürünlerinizin hepsi elimizde mevcutsa ilgili ürünler raflardan toplanıp siparişinize eklenmektedir. Tüm ürünler aynı yerde ve rafta olmadığından sırasıyla siparişinize eklenmektedir, bu da hazırlık sürecimizi ifade etmektedir. Eğer tüm ürünleriniz elimizde mevcut değilse yani tedarik aşamasında olan ürününüz mevcutsa tedarik edilip elimize ulaşmasını beklemekteyiz, ürün elimize ulaşınca siparişinize eklenmekte ve siparişiniz aynı gün kargoya verilmektedir.

Hisar Pelet Teklif, Talep, İletişim Formu

BİZE AŞAĞIDAKİ FORMDAN ULAŞIN

    Onay Alanı

    captcha