%95 VERİM & %1 KÜL

Yüksek Kaliteli Pelet Ürünleri

Türkiye'nin Her Yerine Teslimat

Hisar Pelet olarak ,%95 verimli, %1 kül bırakan yüksek kalitede pelet ürünlerimiz ile Türkiye'nin her yerine teslimat yapmaktayız.

Yerli Üretim Yüksek Kaliteli Ürünler

Tamamen yerli üretim yüksek kalitede pelet ürünlerimize en uygun fiyat ve hızlı teslimat fırsatları ile ulaşabilirsiniz.

pelet saklama koşulları
UZUN SÜRELİ ENERJİ VERİMLİ DOĞAL ÇAM PELET ÜRETİMİ

HİSAR PELET KİMDİR?

Tamamen yerli makine ve kaynaklar ile doğa da ki çevre dostu atıkları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Amacımız çevre dostu yakıt üreterek karbon salınımını azaltmak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakabilmeye katkıda bulunmak

Tesislerimizde tamamen yerli olan çam peleti üretimi yapmaktayız. Tesislerimizde geri dönüşüm sonucunda elde edilen bir yakıt türü olan pelet yakıtı imal edilmektedir. Yaygın olarak kullanılan petrol ve kömür gibi fosil esaslı yakıtların yarattığı tehlikelerin önüne geçen pelet yakıtı ile hem doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getiriyor hem de dış ülkelere bağlı kaldığımız doğalgaz ve elektrik hizmetlerine alternatif olacak enerji ve ısı yakıtı üretiyoruz.

  • Yüksek Kaliteli Ürünler
  • Gelişmiş Dağıtım Ağı
  • Uzman Kadro
  • Yüksek Üretim Kapasitesi
ÖZELLİKLER
PELET EVRENSEL
PELET ENDÜSTRİYEL
LİNYİT
KÖMÜR
ISI DEĞERİ
4200
4000
3000
4000
ATIK MİKTARI %
1
3
25
40
NEM
10
10
30
20
CO SALINIMI
0
0
2
2
Hakkındaki Videoyu Oynat Pelet Sobaları Hakkında

PELET YAPIM AŞAMALARI

Pelet, her türlü endüstriyel ve tarımsal atıkların kurutulup, öğütüldükten sonra yüksek basınç altında sıkıştırılması ile oluşan forma verilen isimdir. Pelet hammaddesi; genel olarak ağaç, odun, talaş, yonga, kabuk, dal ve benzeri orman atıkları, tahta parçası, talaş, takoz gibi malzemeler kullanılır.